Луганська обласна державна телерадiокомпанiя. На телеканалі ЛОТ - "Наше добре старе кіно"! З вівторка по п"ятницю - о 21.10!

Радио Пульс

Архiв новин
«— февраль 2015 —»
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
            1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28  

16.07.2012, 18:50
Два парки обласного центру постраждали від вандалів

Обережно, вандали. Цей вікенд для двох скверів обласного центру закінчився «травматично». Виламані перила, розтрощений гранітний фонтан та відірвані спинки лавок – такі «тяжкі тілесні» на двох поділили Сквер пам’яті та Сквер Борцям Революції. Місто зазнало чималих збитків, і для того, щоб відновити роботу фонтану, так і зовнішній вигляд скверів, знадобиться багато часу та зусиль.
 
Розтрощений водограй у Сквері пам’яті виявила працівниця «Зеленбуду». О шостій ранку Ольга заступила на зміну й почала огляд території. Каже, шматки каміння були просто величезні – щоб їх прибрати, викликали трактор.
 
Ольга Магдалюк працівник ЛКП «Комбінат зеленого господарства та благоустрою»: «У нас ребят вызывали, грузили на трактор потому, что это было целым куском женщина не поднимет его, мы пытались поднять только ребят вызывали».
 
Все вказує на те, що акт вандалізму спланували, - переконана начальник виробничої ділянки «Зеленбуду» Нонна Гончаренко. За її словами, вибити три балясини, знести перила та розбити підводні ліхтарі голими руками неможливо – скоріше можна покалічитись.
 
Нонна Гончаренко, начальник виробничої ділянки ЛКП «Комбінат зеленого господарства та благоустрою»: «Я думаю что- это были не просто люди, что это были кувалды или какая-то спецтехника, чтоб разбить их, вырвать просто так это не возможно».
 
Сквер Борцям Революції виглядає як після стихійного лиха. Зараз міліція оцінює масштаби злочину. На місце виїхала експертна група – з вирваних перил знімають відбитки.
 
Андрій Наконєчний заступник начальника Ленінського райвідділу міліції: «Данное заявление принято в ленинском районном отделе, сейчас принимаются все меры по розыску данных правонарушителей и решение будет принято согласно действующему законодательству».
 
Луганчанин Іван вважає, що таких людей треба карати копійчиною. Щодня чоловік гуляє з півторарічною онучкою Поліною біля фонтану. Тепер, у спеку, дитина не може побавитись біля водограю.
Іван, житель Луганська: «Народными методами , поймал и заставил его отрабатывать, сделать за его деньги, только таким путем, копейкой».
 
Як вандали трощили два сквери у центрі міста – ніхто не бачив и не чув. Поруч не опинилось жодного наряду міліції. Відновлення фонтану обійдеться у майже тридцять тисяч гривень з бюджету; збитки у Сквері Борцям Революції ще підраховують. Скільки коштуватиме місту руйнівника агресія та апатична байдужість мешканців, можна лише здогадуватись.

 

Ротатор новостей...
© 2001-15 ЛОДТРК.