Луганська обласна державна телерадiокомпанiя
 Офіційний сайт
 Луганської обласної
 державної телерадіокомпанії
Зараз на сайті відвідувачів: 3
тв програма ТЕЛЕПРОГРАМА ТИЖНЯ:    ПН    ВТ    СР    ЧТ    ПТ    СБ    НД
Подii
  НОВИНИ ДНЯ
  ТЕЛЕПРОГРАМА
  РАДІОПРОГРАМА
  ПРО КОМПАНIЮ
  КЕРIВНИЦТВО
  ФОТОГАЛЕРЕЯ
  АРХIВ ПОДIЙ
  ПОСЛУГИ
  
  ГОСТЬОВА КНИГА
  РЕДАКЦІЙНИЙ СТАТУТ

ЕЛЕКТРОННА КНИГАНаше опитування
Де Ви відпочивали цього літа?
За кордоном
В Україні
В області
Вдома
Я працював

[Результати]Луганский рейтингNoNaMe - СКАЧАТЬ ПРОГРАММЫ
ПАРТНЕРИ
ФК СТАЛЬ(Алчевск)
НАШІ КНОПКИ
Офіційний сайт ЛОДТРК
31.07.2007 | 19:34

Що очікує найближчим часом Луганщину у плані культурно-соціального розвитку регіону, розповідав сьогодні журналістам депутат обласної ради Валерій Філіппов.

Звісно ж, це і святкування ювілею «Молодої гвардії», і встановлення пам’ятника нашому земляку Михайлу Матусовському та багато іншого.

Десятого серпня, каже Валерій Філіппов, у Краснодоні розпочне свою роботу «Рада регіонів», яка розглядатиме програму формування світогляду та патріотизму в молоді Луганщини. У рамках цієї програми, Луганщина відзначатиме шістдесят п’яту річницю «Молодої гвардії» - знакової події – такої собі візитної карточки нашої області.

Валерій Філіппов, депутат обласної ради

-И я уверен в том, что вот этот фестиваль он не станет, знаете, вот таким мероприятием для галочки: пришел юбилей, мы провели это мероприятие и отгремели салюты и все дружно об этом забыли. Областной совет намерен сделать в общем-то так, чтобы это не было кампанейщиной, а чтобы это было системой в работе

На підтвердження своїх слів Валерій Філіппов каже, що на Луганщині змінюється навчальний план усіх середніх шкіл: там вводиться предмет «Краєзнавство» та повертається до програми перше видання роману Фадєєва «Молода гвардія». Також у школах почнуть вивчати творчість та біографії людей, які прославили нашу область. До дня міста Луганська планується відкриття пам’ятника Михайлу Матусовському.

Валерій Філіппов, депутат обласної ради

-Вы знаете, что в 2003 году был проведен открытый конкурс. На этом конкурсе победила работа нашего народного художника Евгения Чумака. И сейчас уже памятник начал изготавливаться. Финансирование памятника будет совместным. Частично это будет областной бюджет. Частично – государственный. И постольку-поскольку памятник будет поставлен возле учебного корпуса Луганского государственного института культуры и искусств, то частично это будет финансирование из внебюджетных средств.

У кінці вересня, обіцяє депутат облради, почнуться відкриті громадські слухання щодо шкіл естетичного виховання дітей. Вже у січні дві тисячі восьмого буде створений Академічний хор, а до дня міста, нарешті, Луганська філармонія отримає власне помешкання.

Автор: Олексій Фалін

| версiя для друкуСВIЖI НОВИНИ

Привернути увагу суспільства до проблеми презумпції невинності, або, краще сказати, винності та захист прав підсудних – дві основні мети проведення мітингу під стінами Луганського Апеляційного суду.
07.09, 19:44
Сьогодні Луганщину відвідав перший секретар посольства Німеччини в Україні.
07.09, 19:43
Вчора Луганщину відвідав голова Верховної Ради 4 скликання Володимир Литвин.
07.09, 19:43
Mи приїздили сюди минулого січня. Теплотраси біля обвідної котельні були розриті. Зараз змінилося мало що. Хіба земля поросла бур’яном та з’явилися купи сміття
07.09, 19:41
Прогнилий дах, ліфт, що не працює, байдужість влади – в таких умовах живуть люди по вулиці Красних шахтарів, будинок номер один. Про тепло в оселях їм взагалі годі й мріяти.
07.09, 19:39
Тиждень, що минає, виявився доволі насиченим на обличчя.
07.09, 19:34
При складанні рейтингу промов цього тижня ми теж вирішили обійтись без політичних лідерів, хоча вони й були вельми красномовні.
07.09, 19:33
Українські, а відтак і луганські вугільні підприємства врятує об’єднання та створення акціонерних товариств, потужним копальням потрібний інвестор, більш слабкими, розумій, непривабливими, обіцяє опікуватися держава.
07.09, 19:31
Слідом за паливним міністром стабільність цін на бензин пророкують і нафтотрейдери.
06.09, 20:06
Уряд з наступного року розпочне експеримент зі зменшення залежності українських аграріїв від цінових коливань на ринку нафтопродуктів.
06.09, 20:05
Сьогодні в Луганську відбулась 22 сесія міської ради.
06.09, 20:04
Цього року мешканці міста багато зробили для нього, тому вони повинні відпочити на повну під час свята – про це сьогодні під час брифінгу сказав мер Луганська Сергій Кравченко.
06.09, 20:04
Разом із масштабними розважальними заходами, міська влада також готує луганчанам та гостям обласного центру приємні враженні від гарних доріг.
06.09, 20:03
Перший хліб з цьогорічного врожаю пшениці сьогодні випікли в Луганську.
06.09, 20:02
Останнім часом Краснодон розглядається лише як місце святкування шістдесят пятої річниці заснування «Молодої Гвардії».
06.09, 20:02
Велика Вітчизняна війна продовжує нагадувати про себе черговими небезпечними знахідками.
06.09, 19:57
Покусав – плати.
06.09, 19:57
Пошук новин
Пошук у новинах:


ТВ Передачi
Iнформацiйнi
Розважальнi
Пiзнавальнi
Дитячi
Художнi фiльми
Серiали
$$ Курси валют
Долари / Гривнi
finance.com.ua Євро / Гривнi
finance.com.ua Рублi / Гривнi
finance.com.ua
Погода

догори  догори

Про компанiю   Телепрограма      Гостьова книга
Copyright  ©  2001 ЛОДТРК. Усi права застереженi.