Луганська обласна державна телерадiокомпанiя. На телеканалі ЛОТ - "Наше добре старе кіно"! З вівторка по п"ятницю - о 21.10!Радио Пульс

Архiв новин
«— ноябрь 2014 —»
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
             

Які проекти телеканалу ЛОТ ви дивитесь?
«Події»
Аналітичні і політичні проекти, інтерв´ю
«Підйом»
Краєзнавчі, пізнавальні передачі
Документальні та художні фільми

Поточнi результати»
Архiв голосувань»


30.09.2010, 18:51
Крім обласної влади й політиків, вітали сьогодні вчителів з їхнім професійним днем і зв’язківці

Зокрема, відкрите акціонерне товариство «Укртелеком» зробило свято для педагогів Попаснянського району.

Проблемами освітян переймається багато хто , - відсутність належного фінансування , а з цього нестача коштів на придбання навчального обладнання, техніки, навіть самих підручників,- але коли заходить мова про реальну допомогу,то серед багатьох співчуваючих залишаються лише по справжньому небайдужі до потреб закладів освіти . Зв’язківці підприємства «Укртелеком», яке на Луганщині очолює Віктор Павлов, вирішили взяти на себе частину проблем освітян Попаснянського району. До професійного свята педагогам Попаснянської гімназії №20 та Попаснянської загальноосвітньої школи №1 «укртелекомівці» передали комплекти з 3-х комп’ютерів, ноутбука та відео проектора.

Відзначили й найкращих за професією в районі. Їм було презентовано нові мобільні телефони.

Цим школярам пощастило більше, ніж їхнім товаришам з інших шкіл, адже вони вже мають можливість вільно користуватись швидкісним інтернетом. Керівництво підприємства Укртелеком взяло собі за мету надати найсучасніші інноваційні телекомунікаційні послуги з підключення до Всесвітньої мережі кожному населеному пункту , і цього дня, в рамках підтримки державної програми «Їнтернет у кожну школу», було презентовано школам селищ Врубівка та Камишеваха ноутбуки , які мають з’єднання з мережею інтернет.

Комп’ютерні класи з вільним доступом до інтернету для багатьох шкіл глибинки залишаються лише мрією, і в майбутньому їхня поява буде завдячена, у тому числі, ініціативі таких доброчинців, як керівництво Укртелекому, що дійсно дбає про якісний зв’язок між поколіннями, зв’язок крізь відстань та час.


Автор: Оксана Шило
Ротатор новостей...
© 2001-10 ЛОДТРК.