Луганська обласна державна телерадiокомпанiя. На телеканалі ЛОТ - "Наше добре старе кіно"! З вівторка по п"ятницю - о 21.10!Радио Пульс

Архiв новин
«— ноябрь 2014 —»
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
             

Які проекти телеканалу ЛОТ ви дивитесь?
«Події»
Аналітичні і політичні проекти, інтерв´ю
«Підйом»
Краєзнавчі, пізнавальні передачі
Документальні та художні фільми

Поточнi результати»
Архiв голосувань»


29.10.2013, 17:18
Шістнадцять службовців Луганського прикордонного загону потрапили до Луганського слідчого ізолятора

Щоправда, не через злочини, а на екскурсію. Пенітенціарна служба обмінювалася досвідом роботи із «зеленими кашкетами».

Перед початком екскурсії відвідувачам проводять ретельний інструктаж поведінки на території слідчого ізолятора: що можна і що не можна по той бік «колючки».

Утім, довіряй, але перевіряй! Тому додатково кожен з екскурсантів-прикордонників пройшов через сканер, після чого, власне, й почалося знайомство прикордонників з роботою пенітенціаріїв. Олексій зізнається: вражень від побаченого вистачить надовго. Цікаво все - починаючи від умов перебування, закінчуючи специфікою роботи. Яка, звісно, багато у чому відрізняється від прикордонної.

Олексій Салманов, прикордонник: “Впечатлило, на самом деле, все. Потому, что не каждый день ходишь по таким заведениям, наверное, раз в жизни - и это было бы хорошо. В любом случае интересно, по той простой причине, что не всем доступно ходить по таким заведениям».

Пенітенціарії ж твердять, що на подібні ознайомчі візити до них просяться доволі часто. Особливо корисні такі екскурсії для підлітків з так званої «групи ризику». І коли Луганські прикордонники виявили бажання познайомитись ближче з тюремною специфікою роботи, в облуправлінні ДПтС цю ідею підтримали.

Олександр Бойко, заступник начальника Луганського слідчого ізолятора: “В порядке взаимодействия, конечно, показать особенности организации службы нашего учреждения, также, допустим, неплохо было б посмотреть как бойцы-прикордонники несут службу на просторах нашей родины и охраняют рубежи нашей родины».

Також в пенітенціарній службі впевнені, що подібні ознайомчі екскурсії в деякій мірі є профілактикою боротьби із корупцією. Адже після, як бодай один раз побачиш в’язницю «зсередини», навряд чи виникне бажання потрапити сюди знову.  
Автор: Наталя Малярчук
Ротатор новостей...
© 2001-10 ЛОДТРК.